Pradžia Neklasifikuota Organizacijos „Kryptis“ dalyviai susirinko į pirmąją stovyklą

Organizacijos „Kryptis“ dalyviai susirinko į pirmąją stovyklą

125
0

Rugpjūčio 17 – 19 dienomis Etnografinėje sodyboje ir Dangaus šviesulių stebykloje, Molėtų rajone, vyko pirmasis organizacijos „Kryptis“ susitikimas ir stovykla.  Besikuriančios organizacijos organizuotame susitikime šįsyk dalyvavo tiek nariai, tiek svečiai, kurie ne tik dalinosi savo istorijomis, bet ir diskutavo dešiniųjų pažiūrų jaunimui aktualiais klausimais apie dabartinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, ir dalyvavo įdomiuose užsiėmimuose ir paskaitose.

Tautinio žinių ir gyvenimo būdo interneto portalo Alkas.lt įkūrėjas ir vyriausias redaktorius Jonas Vaiškūnas dalyvavęs stovyklos atidaryme, pasveikino visus dalyvius, pasidžiaugė jų aktyvumu ir palinkėjo organizacijai ilgų metų drauge, stiprinant Laisvą Žodį ir Tautines idėjas Lietuvoje.

Viena iš daugiausiai susidomėjimo sulaukusių susitikimo dalių buvo Tomo Aleknavičiaus vesti Vikingų žaidimai, kurių metu dalyviai galėjo palyginti vieni kitų jėgas, bei gerai praleisti laiką gryname ore. Taip pat vyko naktinis žygis, Jono Vaiškūno paskaita, žaidimas „Pagrobk Vėliavą“ ir daug kitų užsiėmimų.

 

Stovyklos metu kalbėjome ir apie pačią organizaciją „Kryptis“. Stovyklos svečiams pristatėme organizaciją, jos įstatus, išklausėme jų lūkesčius, bei pastabas. Diskutavome apie organizacijos ateitį, aptarėme rūpimus organizacinius klausimus, dėliojomės ateinančio rudens darbus.

 

Dauguma dalyvių tokio pobūdžio susitikime dalyvavo pirmą kartą. ,,Stovyklos metu supratau, jog žmonių kurie dalinasi panašiomis pažiūromis, bei vertybėmis kaip aš Lietuvoje vis gi yra nemažai,”- susitikimą apibendrino vienas iš dalyvių.

 

Tikimės, kad ateityje vyksiančiuose susitikimuose vėl būsite tokie aktyvūs dalyviai bei dėkojame baltų tikėjimo bendruomenės „Romuva“ vaidilai Jonui Vaiškūnui už svetingą priėmimą ir pagalbą organizuojant susitikimą!

 

 

DALINTIS

PALIKTI ATSAKYMĄ

Parašykite komentarą!
Irašykite savo vardą